18 Comments

 1. oğuzhan

  sitenizi yeni keşfettim şans eseri ama şunu söylemeliyim gerçekten güzel bir site ve banada ilham kaynağı oldu açıkcası.tebrik ediyorum. erkekler ve çiftler için bu tarz hazırladığınız bir rehber varmı acaba? yönlendirdiğiniz linkte konuya ulaşılamıyorda..

 2. Emrah Eren

  sitenizi çekim teknikleri araştırırken tesadüfen buldum ve gerçekten çok beğendim. iyi ki sizin gibi insanlar var bu sayede tecrübenizi tecrübe imkanımız oluyor.

  teşekkürler

 3. gülcan d

  bizim gibi amatör fotoğrafçılar için anlatımı anlaşılır, güzel bir site olmuş. emeğinize sağlık..teşekkürler..

 4. Merhaba. Öncelikle bu kadar güzel bir site hazırladığınız için teşekkür ederim. Tesadüfen google dan sitenize geldim. Nerdeyse tüm konularınıza ve fotoğraflarınıza göz attım diyebilirim. Emeğinize yüreğinize sağlık.

 5. nnn ddd

  Sayın ömer ünlü. Ben Kütahya?dan ?ileri amatör? bir fotoğrafçıyım.
  Bu forumda 3 sayfadan ibaret bir makale yazmak istiyorum. Başlığı ?Köyde Fotoğrafçılık? olacak.. Acaba en çok okunanlar bölümünde başlık açmanız ve yazıma yer vermeniz mümkün olur mu?

  Eğer mümkün olursa , bu tanınmış forumu daha da fazla tanıtmak için , yeni yapacağım internet projemde ( slayt? ımda ) bu foruma teşekkür eder açık adresini vererek pozitif katkı sunarım..

  Şimdiden sizi en kalbi duygularla selamlıyor, bu katılımcınızı dikkate alacağınızı ve makalesine yer vereceğinizi düşünerek, teşekkür ediyorum..

  • Merhabalar,
   Bu sitenin amacı fotoğraf bilgilerimizi birbirimizle paylaşmak. Hal böyle olunca okurlarımıza çok faydalı olacak bu yazıyı paylaşmaktan mutluluk duyarız. Makaleniz için ayrıca sağ tarafta kendinizi geliştirin bölümünde kalıcı bir başlık koyarız böylece sürekli olarak ön sayfa da yer alır. Yazınızı bir kaç fotoğrafınızla beraber omerunlu@gmail.com adresine yollarsanız fotoğraflarınızı da yazı içinde kullanırız

 6. nnnnn ddddd

  Sayın Ömer Ünlü bey..

  3 kişi olarak kurduğumuz Facebook sayfamızın birkaç ay sonra gelecek yeni yaşı için takipçilerimize bir hediye proje sunmak istiyoruz…

  Bir bikini modeli fotoğraflamak istiyoruz.. Türkiye çapındaki isimlerle işimiz yok..
  Pek tanınmamış bir model de olabilir.. ( Bütçe meselesi )

  Bir bikini modeline kaç para vermek gerekir..???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir