ERSİZLER BÖLGESİ

ERSİZLER BÖLGESİ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kastamonu’dan İnebolu’ya giderken Ersizler köyünden geçiyorsunuz. Aslında geçemiyorsunuz çünkü gördüğünüz manzara karşısında apışıp kalıyorsunuz. Bu köy kurtuluş savaşında bütün erkeklerini şehit verdiği için bu ismi almış. Bu bölgede aynı isimli bir de kanyon mevcut.

6 thoughts on “ERSİZLER BÖLGESİ

 1. Birinci fotodaki bulutların rengini elde edebilmek için ne yapmam lazım açıklarmısınız? Ayrıca sitedeki sayfaları açınca trojan uyarısı alıyorum virüs programından neden acaba?

  • Merhabalar, cevabım biraz geç oldu ama söylediğiniz virüs uyarısının ne olduğunu bulmaya çalışıyordum. Sonunda wordpress sistemindeki bir hatadan olduğu anlaşıldı.Tekrar yüklenince durum düzeldi. uyarınız için teşekkürler. Birinci fotoğraftaki bulutların ön plana çıkmasında kullandığım lens (sigma 10-20) ve bir miktar HDR yapılması etkili

   • Peki herhangi bir filtre kullandınızmı bu çekimlerde? Ayrıca cevapladığınız için teşekkür ederim.

    • Hayır, hiç bir filtre yok. İlk fotoğraftaki HDR uygulaması bulutlar üzerinde çok etkili. Örneğin ikinci fotoğrafda aynı yerden ama onda hiç bir uygulama yok tamamen doğal. Dynamic Photo HDR5 sana yardımcı olacaktır

     • Çok teşekkür ederim D3100 makine aldım sayenizde sitenizden faydalanarak fotoğraf çekmeye çalışıyorum. Bi yol kat edemedim ama olacak inşallah. Her şey için teşekkürler. Takipteyim.

Leave a Reply