KADIN GÖZÜYLE HAVACILIK 2012 FOTOĞRAF YARIŞMASI

AIRPORTS LADIES Grubu tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan anlamlı bir yarışma başlıyor.
Yoğun ilgi gören yarışma, kadınlarımızın havacılık ve havalimanlarına bakış açılarını toplumla paylaşarak havacılık sektörünün nabzını tutmaya devam edecek.  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başlayıp 30 Nisan’da sona erecek olan yarışmada ”Kadın Gözüyle Havacılıktan Kareler” fotoğraf yarışması yer alacak. Yarışmada dereceye giren fotoğraflar İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde sergilenerek, başarılı eserler bu sergi ile uluslararası platforma taşınacaktır. Yarışmaya katılacak amatör veya profesyonel kadın fotoğrafçılar, havacılık sektöründe ve havalimanlarında çektikleri fotoğrafları JPEG formatında bir CD’ye kopyalayarak APL Medya Reklam Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti. İncirli Cad. Şenyuva Sok. Yıldız4  No:6/B Bakırköy / İSTANBUL  adresine gönderebileceklerdir.

ÖDÜL YAĞMURU
 Yarışmaya 18 yaşından büyük dileyen bütün kadınlar katılabilecek. Yarışma ile ilgili tüm detaylara www.airportsladies.com web sitesinden ulaşabilinecektir.
Mail yoluyla katılım; başvurular  kgh@aplmedya.com mail  adreslerinden yapılacaktır.
Posta yoluyla katılım; yarışmacılar APL Medya adresine başvuru formuyla birlikte en fazla 2 kare fotoğraf gönderebilecek. Fotoğraflar eser sahibinin arzu ettiği kadrajda, büyük baskıya uygun özelliklerde (uzun kenarı en az 45 cm ve en az 300 dpi çözünürlükte, JPEG formatında) olacak. Fotoğraflar jüri tarafından değerlendirilecek. Airportladies.com, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı,  Omm Hotels / Jasmin Side Hotel,  Ayjet Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu, Onur Havayolları, My Form Sağlık Grubu, Songül Cabacı Moda Tasarım, HMC Air Brokers, The Body Shop ve 21 Kişisel Gelişim Dergisi desteğiyle düzenlenecek yarışmanın sonuçları 19 Mayıs 2012 Cumartesi günü www.airportsladies.com adresinde açıklanacak.
Yarışmada dereceye girenlere:
- Omm Hotels tarafından Jasmin Hotel /Side’de  Herşey Dahil 2 kişilik 3 gece 4 gün tatil,
- Ayjet Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu tarafından Hazerfen havalanında 1 saat uçuş turu,
- Onur Havayolları tarafından üç kişiye 2 kişilik iç hat gidiş-dönüş bileti,
- My Form Diyetisyen Dr. Zeynep Koç  tarafından 1 kişiye  Sağlıklı beslenme ve Zayıflama Programı,
- HMC Air Brokers tarafından bir kişiye Prag gidiş-dönüş bileti,
- Moda Tasarımcısı Songül Cabacı tarafından 1 kişiye Özel Kıyafet Tasarımı,
- The Body Shop tarafından ilk 5 eser sahibine Hediye seti,
- 21 Kişisel Gelişim Dergisi tarafından 1 kişiye 1 yıllık abonelik ve diğer sponsorlarca da çeşitli ödüller takdim edilecek.

Yorumunuzu Esirgemeyin

Your email address will not be published. Required fields are marked *